Perfekt til oppbevaring av alt fra snacks i stuen til binders på kontoret.
product
https://sixbondstreet.no/dekkebrikke-curve-s-oak-nature?___store=default42992Boks - Curve S - Oak Naturehttps://sixbondstreet.no/media/catalog/product/1/5/1500x1500_989893_wood_box_curve_s_oak_nature_6.jpeg249249NOKOutOfStock/NYHETER/INTERIØR/STUE/Interiør/SPISESTUE/Interiør /INTERIØR/Småoppbevaring/STUE/Interiør/Pyntegjenstander/STUE/Interiør/Brett & Bokser/INTERIØR/Småoppbevaring/Brett & Bokser/SPISESTUE/Interiør /Bokser & Brett/HYTTELIVET/Vinterhytta/Gode stunder rundt spisebordet/Black Friday-helg/Interiørdesignerens favoritt interiørvarer fra salget/Inspirasjonskampanjer/Det multifunksjonelle hjemmetBruk for eksempel denne ved bordet til snacks, til smykker på badet eller binders på kontoret. <p>Boksen Curve er designet for å passe perfekt til LindDnas coasters curve, men gir en rekke muligheter når det kommer til oppbevaring av diverse små hjemmetilbehør. Bruk for eksempel denne ved bordet til snacks, til smykker på badet eller binders på kontoret. Boksen Circle er laget av eik og er behandlet med vegetabilsk olje, noe som gjør boksen velegnet til mat. Denne boksen i tre fra LIND DNA er en sirkulær design som passer til enhver interiørdekorasjon. Vår vakre treboksen-kolleksjon i eik er matgodkjent, men tåler ikke oppvaskmaskin.</p>
<p><strong>Mål</strong>: ø12,5 x 14cm<br /><strong>Materiale</strong>: eik </p>
<p>{{widget type="Magento\Cms\Block\Widget\Block" template="widget/static_block/default.phtml" block_id="141" type_name="CMS Static Block"}}</p>00https://sixbondstreet.no/media/catalog/product/1/5/1500x1500_989893_wood_box_curve_s_oak_nature_4.jpeghttps://sixbondstreet.no/media/catalog/product/1/5/1500x1500_989893_wood_box_curve_s_oak_nature_18.jpeghttps://sixbondstreet.no/media/catalog/product/1/5/1500x1500_989893_wood_box_curve_s_oak_nature_10.jpegadd-to-cart5711590410586112,5141Lind DnaCurve1
Boksen Curve er designet for å passe perfekt til LindDnas coasters curve, men gir en rekke muligheter når det kommer til oppbevaring av diverse små hjemmetilbehør. Bruk for eksempel denne ved bordet til snacks, til smykker på badet eller binders på kontoret. Boksen Circle er laget av eik og er behandlet med vegetabilsk olje, noe som gjør boksen velegnet til mat. Denne boksen i tre fra LIND DNA er en sirkulær design som passer til enhver interiørdekorasjon. Vår vakre treboksen-kolleksjon i eik er matgodkjent, men tåler ikke oppvaskmaskin.
Mål: ø12,5 x 14cm Materiale: eik
LIND DNA
Hos Lind DNA handler det om å velge det rette når man bestemmer hva seg for hva man vil omgi seg med, og ikke bare om å kjøpe nye. Derfor jobber vi bærekraftig på flere nivåer. Vi lager produkter, ofte med flere funksjoner, i en klassisk, grunnleggende design som passer inn de fleste steder. Vi tilbyr produkter med god brukervennlighet og lang levetid - enten det er for hjemmet, på kontoret, hotellet eller for et restaurantkonsept. Vi designer og produserer lokalt i Danmark, der vårt Oeko-Tex resirkulert skinn er en gjenganger i mange av våre design. For oss er det bærekraft på høyt nivå. Vårt oppdrag er å fremme bærekraftig dansk design. Fra 10. Oktober 2020 innfører Lind DNA livstidsgaranti på sine coasters og dekkebrikker.